Specjalista ds. sprzedaży narzędzi do obróbki metalu

Opis stanowiska:

  • współtworzenie strategii rozwoju sprzedaży narzędzi do obróbki metalu
  • nawiązywanie i utrzymywanie relacji z klientami
  • prowadzenie negocjacji handlowych

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne o kierunku mechanicznym lub handlowym
  • znajomość branży narzędzi do obróbki metalu poparta kilkuletnim doświadczeniem
  • umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • kreatywność i samodzielność działania
  • dobra znajomość obsługi komputera, w tym programów biurowych
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • pracę w czołowej firmie w branży
  • atrakcyjne warunki pracy
  • możliwość zdobywania doświadczenia i kontynuowania rozwoju zawodowego
  • możliwość uczestnictwa w tworzeniu nowych projektów
Formularz
Przeglądaj »

Do przesłanej oferty prosimy dołączyć oświadczenie: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)."